III Міжнародна конфереція LeanForum

Дизайн виробничої системи

Lean-менеджмент в Україні.
Досвід найкращих

12-14 грудня 2018
Київ

Головна мета LeanForum - об'єднати знання і досвід фахівців, познайомити учасників з кращими практиками управління виробництвом в Україні, допомогти українським компаніям зробити свій бізнес кращім й цим, зробити економіку нашої країни сильної і конкурентоспроможною.

Тому, форум розвитку виробничих систем запрошує визнаних міжнародних експертів, представників компаній та гостей із зацікавлених організацій, взяти участь в 3-ій Міжнародній Конференції присвяченій практиці та прикладам впровадження Lean в Україні, питанням ефективності виробничих систем, операційної досконалості й розвитку відповідної культури.

Що буде?

Передувати початку Конференції буде дводенний воркшоп Шона Баркера з Shingo Institute (USA) — "Модель Шинго: Формула переваги", який пройде 11 - 12 грудня. Захід розраховано на представників топ-менеджменту та власників компаній.

воркшоп Шона Баркера, Shingo Institute (USA)

Shingo Model
DISCOVER EXCELLENCE

11 - 12 грудня
докладніше

Протягом трьох днів Конференції, з 12 по 14 грудня, учасників чекають унікальні майстер-класи експертів світового рівня, менеджмент-тури на виробничі майданчики всесвітньо відомих компаній в Україні, доповіді експертів з практики впровадження операційних поліпшень в багатьох сферах діяльності. Все це буде відбуватися в атмосфері легкого дружнього спілкування, нових цікавих знайомств і зустрічей однодумців.

У перший день конференції учасники відвідають виробничі майданчики транснаціональний компаній в Україні: Imperial Tobacco, Coca-Cola и Leoni. Учасники, які тільки починають придивлятися до Lean, зможуть відвідати спеціальний тренінг в Академії PwC для початківців.

тренінг Академії PwC

Основи програми "Операційна Досконалість"

12 грудня
докладніше

менеджмент-тур

Операційна стратегія (Hoshin Kanri) виробничьої системи LEONI Productivity System Plus (м. Стрій)

11 грудня
докладніше

менеджмент-тур

Виробнича система Imperial Tobacco. Стандартна процедури керівника. Управління ефективністю

12 грудня
докладніше

менеджмент-тур

Виробнича система Coca-Cola. Шлях від контроля якості до її забеспечення.

12 грудня
докладніше

Менеджери приймаючих компаній розповідатимуть про ключові аспекти своїх виробничих систем, про впровадження інструментів ощадливого виробництва в практичних умовах, покажуть як це працює і як керується.

Навчання - світло...

Знання треба поширювати. Бо від того, в загалі, виграють усі.
Але набагато важливіше усвідомлене бажання і вміння використовувати знання!

В основний пленарний день конференції експерти з операційного вдосконалення, представники успішних українських та міжнародних компаній поділяться досвідом та будуть доповідати на такі теми:
- Розгортання програми операційного вдосконалення;
- Формування культури як базової умови для операційної досконалості
- Умови ефективності використання інструментів операційного вдосконалення;
- Практика впровадження ощадливого виробництва.

основний день конференції

Експерти та представники компаній - лідерів українського ринку, доповідатимуть в декількох секціях

13 грудня

Росклад

08:30 - 09:00
Реєстрація учасників. Завітальна кава
09:00 - 09:10
Привітання організаторів та спеціальних гостей конференції
Андрій Сергеєв / Євген Леденьов, LeanForum
09:10 - 09:30
Уточнюється
Дмитро Нечитайло, PwC Україна
Секція 1: Фундаментальні принципи, на яких базується Виробнича Система
09:30 - 10:00
Як і чому принципи організації визначають майбутній напрямок розвитку виробничої системи. Принципи Shingo та Операційне Вдосконалення.
Шон Баркер, Shingo Institute (USA)
10:00 - 10:30
Базові принципи, що формують культуру операційної досконалості. Головні двигуни залучення та мотивації в Integrated Work System. Бізнес-кейс від P&G.
Ласло Марта, Procter&Gamble
10:30 - 11:00
Основні принципи що полягають в основі системи Nissan Production Way. Що стимулює практику безперервного вдосконалення.
Ян Ґрін, Nissan Motors (UK)
11:00 - 11:30
Чому системи в більшості випадків не змінюються. Науковий погляд на проблему.
Альфредо Москардіні, BPI Group (UK) / Андрій Сергеєв, BPI Group
11:45 - 12:30
Панельна дискусія
12:30 - 14:00
Обід
Секція 2: Створення Виробничої Системи. Логіка зв'язків, дорожні карти розгортання.
14:00 - 14:30
Фабрика майбутнього: Нова виробнича культура.
Ігор Харченко, Mondelez Ukraine
14:30 - 15:00
Дій або пропав. Лідерство й координація командних зусиль на виробничому майданчику.
Сергій Долматов, Imperial Tobacco / Роберт Сондерс, CDI Global (RSA)
15:00 - 15:30
Адаптація Lean-практик до умов швидкого індустріального розвитку. Lean Production 4.0
Карцев Сергій, Jabil Circuit Ukraine Limited
15:30 - 16:00
Перерва на каву
16:00 - 16:30
Розвиток виробничої системи через розвиток персоналу.
Попенов Артем, Coca-Cola Beverages Ukraine
16:30 - 17:00
Операційна стратегія (Hoshin Kanri) виробничої системи LEONI Wiring System UA GmBH
Азізова Марина, Leoni Wiring Systems UA GmbH
17:00 - 18:00
Панельна дискусія
18:00-20:00
"Cheese & Wine" Party

Wine & Cheese

Як за звичай, ми подбали про вечірню атмосферу невимушеного спілкування та відпочинку після насиченого дня в оточенні цікавих людей

У останній день Конференції - 14 грудня, пройдуть майстер-класи визнаних міжнародних експертів з теорії обмежень (ТОС) та про залучення персоналу в процеси безперервного вдосконалення, створення міні-команд і лідерство. Кожен майстер-клас унікальний. Ми раді що експерти такого рівня відгукнулися на нашу пропозицію прийняти участь у Конференції. Радимо Вам ознайомитись із додаткову інформацію про кожний майстер-клас, натиснувши кнопку "Докладніше".

майстер-клас Одеда Коуена та Гелени Федурко-Коуен
(TOCPA, Ізраїль/Естонія)

Теорія обмежень як інструмент для проривних поліпшень

14 грудня
докладніше

майстер-класс Роберта Сондерса
(CDI Global, ЮАР)

Залучення персоналу та стійкість процесів вдосконалення

14 грудня
докладніше

Эксперты

 • Robert Saunders / CDI Global (ЮАР)

  Роберт - керуючий партнер в компанії та інженер з 20-річним досвідом управління проектами впровадження ощадливого виробництва й підтримки безперервних поліпшень у бізнесі, включаючи сфери виробництва, будівництва, медицини, фінансовий сектор і сільське господарство. Роберт впевнений, що роль керівників полягає в створенні середовища, в якому люди повністю залучені до процесів вдосконалення та мають достатньо можливостей для особистісного зростання і внесення вкладу в розвиток компанії.

 • Oded Cohen / TOCPA (Ізраїль)

  Одед Коуен - одне з найвідоміших імен у історії Теорії Обмежень. Він має 40 років досвіду і є визнаним міжнародним експертом-практиком. Одед стояв біля витоків ТОС, працюючи разом з Елія Голдраттом з 1978 по 2011 рік. Автор книги «Постійно покращувати. Керівництво з управління виробництвом за принципами TOC », співавтор книг «Демінг та Голдратт: Теорія обмежень і система глибинних знань - Декалог» та «Основи Теорії Обмежень». Одед більше 10 років очолював Goldratt Schools, що входить до Goldratt Group. Є співзасновником міжнародного центру по розробці концепцій і методології ТОС - TOCEXPERT ThinkCamp.

 • Alfredo Moscardini / BPI Group (Великобритания)

  Партнер консалтингової компанії BPI Group. Почесний професор Університету Кардіф (Уельс) та емерітус-професор університету Sunderland (Великобританія). Екс-президент Англійського відділення Товариства Системної Динаміки, близький соратник і колега засновника кібернетики менеджменту Стаффорда Біра. Експерт міжнародних освітніх програм Європейської Комісії, науковий консультант британської консалтингової компанії «NAс Group» та компанії «Nissan». Автор понад 150 наукових статей і книг. Експерт в області теорії Навчаються Організацій (Learning Organisations) і життєздатну систему (Viable System Model).

 • Shaun Barker / Shingo Institute (США)

  Операційний директор Shingo Institute. Очолює напрямок з оцінки компаній на відповідність критеріям нагороди Shingo з 2001 року. Особисто провів десятки перевірок компаній, приватних та державних, по всьому світу, які претендували на отримання нагороди Shingo. Шон - офіційний спікер Інституту Shingo та інструктор для екзаменаторів. Навчає компанії використовувати модель Shingo, її провідні принципи, демонструючи, як застосовувати лідерство, засноване на принципах; як можуть бути використані інструменти оцінки, для більш глибокого розуміння процесів безперервного поліпшення на шляху досягнення операційної досконалості.

 • Ian Green / Nissan Motors Co. UK (Великобританія)

  Ян працює в автомотів-секторі вже більш ніж 35 років. Останні 27 з котрих він віддав Nissan. Спочатку Ян був зайнятий у виробництві, потім в підрозділі закупок, де він відповідав за роботу з постачальниками. З 1997 року він працює у HR-підрозділі та займається навчанням персоналу. Він відповідав за розробку, втілення та виконання навчальних програм на базі концепції Lean. Зараз він навчає лідерству та менеджменту.

 • Андрій Сергеєв / BPI Group

  Керуючий партнер, директор консалтингової компанії BPI Group. Має ступінь PhD університету Сандерленд (Великобританія) за фахом управління соціальними системами. Провів понад 20 успішних проектів вдосконалення виробничих систем на підприємствах. Розробив серію програм навчання фахівців у галузі LEAN та операційного вдосконалення. Є автором понад 10 унікальних семінарів та тренінгів щодо вдосконалення процесів.

 • Гелена Федурко-Коуэн / TOCPA (Естонія)

  Гелена є міжнародним експертом та консультантом з розробки та застосування розумових процесів Теорії Обмежень для аналізу систем. Гелена працювала разом з Елія Голдраттом з 2001 по 2011 рік, була регіональним директором Goldratt Schools в Східній Європі. Співавтор книги «Основи Теорії Обмежень», має численні публікації. Також, вона є співзасновником Международной Асоціації Практиків Теорії обмежень – TOCPA та директором TOC Expert Ltd.

 • Laszlo Marta / Procter&Gamble

  Директор Бориспільського заводу P&G. Ласло почав свою кар'єру в P&G з посади процес-інженера в 2004 році. За ці роки він набув великого досвіду у бізнесі P&G, що допомогло йому зараз очолити завод. Обіймав керівні посади різних рівнів у європейських країнах. У 2015 році він був європейським лідером АМ підрозділу, яке є одним з найважливіших елементів системи Інтегрованих Робочих Процесів. Ласло - угорець. Він має ступінь бакалавра, його хобі - плавання, велоспорт, біг. Дворазовий фіналіст «Iron Man».

 • Ірина Макеєнко / Procter&Gamble

  Ірина має більш ніж 7-річний досвід вдосконалення систем і процесів. Вона є експертом у виробничих процесах, створення ефективних команд, а також з аналізу та оптимізації структур ланцюга постачань «від початку до кінця». Починаючи свою кар'єру з позиції стажиста, Ірина змогла зайняти керівну посаду за менш ніж 2 роки. На даний момент обіймає посаду «Лідер P&G IWS». Має ступінь магістра прикладної математики. Ірина є яскравим прикладом того, як потрібно дотримуватися балансу між роботою та персональним життям, успішно поєднуючи кар'єру, сім'ю і саморозвиток. Це повністю відображає її девіз по життю «Кожна зміна надає можливість».

 • Євгеній Леденьов

  Експерт з впровадження систем та інструментів ощадливого виробництва у крупних компаніях. З 2013 року до 2018 року керував впровадженням системи безперервного вдосконалення для ДТЕК Енерго. За час роботи в компанії Accenture PLC придбав багатий досвід операційного вдосконалення діяльності підприємств у різних сферах бізнесу.

 • Артем Попєнов / Coca-Cola Beverages Ukraine

  Керуючий виробництвом та лідер процесів трансформації виробничої системи на заводі Coca-Cola. Має багаторічний досвід операційного менеджменту та командного коучингу в компаніях Jabil, Fujikura та Nestle. Сертифікований фахівець Lean Six Sigma (Green Belt). Експерт у галузі стратегічного розвитку бізнесу та управління проектами, операційного вдосконалення й трансформації виробничих систем. Артем є також старшим операційним консультантов BPI Group та автором тренінгу «Потік створення цінності. Картування процесів».

 • Марина Азізова / Leoni Wiring Systems UA GmbH

  Керівник Leoni Productive System plus. На протязі 12 років практикує Lean в Україні.

 • Сергій Карцев / Jabil Circuit Ukraine Limited

  Генеральний директор заводу JABIL у м. Ужгород

 • Ігор Харченко / Mondelez Ukraine

  Генеральний директор ПрАТ «Монделіс Україна». Тростянецька фабрика має одне з найбільш ефективних виробництв корпорації Mondelez International у всьому світі. Під керівництвом Ігоря Борисовича фабрика збільшила обсяг виробництва, збудувала нові лінії, поширила ринок постачання та впровадила нову систему інтегрованого ощадливого виробництво "Шість Сигм".

Партнери

Iнформацiйнi партнери

Місце проведення

Конгресс-центр комплексу "Mercure Kyiv Congress".
Солом'янський район, вул. Вадима Гетьмана, 6 (ст. метро "Шулявська", ТРЦ "Космополіт")
Як проїхати?

Умови участі

пакет Преміум

Участь протягом усіх 3-х днів. Повна програма основного дня, менеджмент тур у перший та майстер-клас у третій день на вибір. Ціна без ПДВ.

при сплаті до 03/12/2018

немає місць

при сплаті після 03/12/2018

немає місць

пакет Оптимум

Участь в протягом 2-х днів. Повна програма основного дня та майстер-класі на вибір у 3-й день конференції. Ціна без ПДВ.

при сплаті до 03/12/2018

8500

при сплаті після 03/12/2018

9000

пакет Стандарт

Повна програма основного дня: доповіді спікерів, участь в панельних дискусіях. Вечірній фуршет та харчування в перервах включені. Ціна без ПДВ.

при сплаті до 03/12/2018

6900

при оплаті після 03/12/2018

7500

Ми маємо командні знижки *

-5%

для другого учасника

-10%

для третього учасника

-15%

усім наступним

(*) Викладачі вищих навчальних закладів, що бажають відвідати конференцію як приватна особа з пакетом "Стандарт" або "Оптимум", мають право на знижку 50%.

Вам треба відвідати конференцію та потрібно переконати керівника або колегу в необхідності участі? Тоді, можливо, Вам знадобиться шаблон службового листа для того, щоб швидко зробити це. Ви можете завантажити текстовий файл універсального формату RTF та відредагувати текст шаблону у будь-якому редакторі й передати за призначенням. Натисніть отримати файл.

Контакти

Наталія Євсюкова
(оформлення документів)

Cергій Сіменько
(консультації)

Потрібно більше інформації?
Напишить нам й ми зв'яжемось з Вами