Вперше в Україні!

воркшоп Shingo Institute

Discover Excellence

Модель Сінго

11-12 грудня 2018
Київ

Премія Сінго - всесвітній стандарт Операційної Досконалості

Премія Сінго була заснована 30 років тому в бізнес-школі Джона М. Ханцмана при Університеті штату Юта, США. Премія Сінго відома як спосіб визнання лідерів в області операційної досконалості та як спосіб визнання щодо відповідністі еталонної моделі. У 2000-ному році Bloomberg BusinessWeek назвав премію Сінго "Нобелівською премією в сфері виробництва".

Нагорода була заснована в честь д-ра Сігєо Сінго, який вважався інженерним генієм та пояснив свого часу фундаментальні основи, концепції та методи, які пізніше стали часто згадуватися як "виробнича система Тойота".

За час свого існування Інститут Сінго акумулював значний досвід й розуміння того, що саме потрібно організаціям для досягнення міцних, стійких результатів розвитку. Це знання сформульовано в Моделі Сінго.

Базуючись на непорушних принципах, Модель Сінго формує Культуру, яка веде до операційної досконалості.
Факти з історії премії

Відповідати стандарту Сінго, за задумом, означало відповідати дуже суворим критеріям. Лауреат Премії Сінго повинен бути еталоном для інших в області операційної досконалості. Але, на жаль, так було не завжди. Протягом перших 18 років Інститут Сінго оцінював організації, беручи до уваги застосування інструментів, якість впровадження програм та, в деякій мірі, залучення керуючих команд. При такому підході ми мали щорічно близько 7 - 10 лауреатів Премії Сінго. Все йшло добре поки наші критерії відбору не почали "тріщати по швах". Їх почали критикувати в спеціалізованих блогах та веб-сайтах, деякі фахівці відкрито виступали проти нас, висловлюючи недовіру.

Є прислів'я, що говорить "Хороші друзі є ті, хто говорить Вам правду, навіть якщо Вам буде неприємно її почути". У нас виявилося багато хороших друзів, в тому числі, в AME (Association for Manufacturing Excellence) та SME (Society of Manufacturing Engineers). Вони висловили сумніви до того, що вони можуть рекомендувати наших лауреатів в якості прикладу для своїх членів. Було прикро, й тому ми ще раз ретельно проаналізували наших колишніх лауреатів, особливо тих, хто зберіг свої результати та тих, хто значно здав позиції. Результати нашого дослідження насторожували.

Ми дізналися, що навіть найкращим було неймовірно складно підтримувати той рівень, який ми спостерігали під час їх оцінки раніше. Ми зрозуміли, що наші критерії оцінки мають два вирішальних недоліки: по-перше, вони багато приділяють увагу зовнішніми ознаками (інструментам Lean), але не беруть до уваги внутрішню основу виробничих систем (культуру та участь персоналу); по-друге, на той момент, ми не розуміли як вимірювати та оцінювати рівень культури.

В результаті нових обстежень колишніх призерів та повторного перечитування книг Сігео Сінго, ми прийшли до одностайного висновку: різниця між успішними та неуспішними лауреатами полягала в здатності організації не тільки впроваджувати інструменти та програми Lean, але співвідносити системи управління з принципами в основі організації. Коли протиріччя впроваджуваних інструментів принципам не відбувалося, за впровадженням з’являлась потрібна поведінка (реакція системи), яка закріплювала нові знання та навички в системі, сприяла операційному вдосконаленню. Якщо говорити мовою лікарів: коли організм не розпізнає нове як щось чужорідне, не буде й відторгнення!

Цей висновок був підставою для формування Моделі Сінго (Shingo Model). Зараз Shingo Institute працює в трьох напрямках: навчання, оцінювання та визнання. Ми навчаємо лідерів розуміти роль та формувати культуру операційного досконалості - як краще координувати системи для створення ідеальних моделей поведінки на основі принципів. По суті, в результаті нашої співпраці, справжньою премією Сінго для Вас буде культура операційного вдосконалення, створена у вашій організації.

"Culture eats strategy for breakfast"

Peter Drucker

Модель Сінго

Керівники організацій досить швидко приходять до висновку що одні лише методики та інструменти, такі як Six Sigma, Jidoka, SMED, 5S або JIT, не допоможуть домогтися стійких змін. Багато відчули на власному досвіді як за деякий час первісний ефект від застосування інструментів знижувався. З іншого боку, ті, хто в процесі побудови виробничої системи віддавав належне місце не стільки інструментам, а переважно принципам та культурі, відповівши собі на питання "чому?", яке завжди стояло після питань "як?" і "чим?", мають зовсім інші результати.

Щоб найкращим чином показати в чому полягає відмінність результатів одних від других, ми розробили Shingo Model™, яка пояснює важливість Керівних Принципів Сінго та трьох напрямків успіху до організаційної досконалості. Інститутом Сінго розроблені 5 навчальних семінарів, із залученням досвідчених фахівців та консультантів, які допоможуть Вам перетворити культуру вашої організації для досягнення операційного досконалості.

Новий стиль мислення

Світові корпорації та компанії продовжують витрачати купу грошей та часу на заходи, що призводять до зростання продуктивності. Однак підтримувати рівень розвитку важко, постійно потрібен імпульс. Кожен новий інструмент стає ще одним із безлічі можливих "рецептів успіху", але в підсумку тільки сприяє загальній думці що для зростання потрібні все більш нові інструменти, такі собі "аромати сезону".

Модель Сінго не є чимось в цьому роді. Модель заснована на основних принципах, що забезпечує розвиток та шлях до операційної досконалості. Вона спрямовує ваші зусилля на досягнення чудових результатів та вагомої конкурентної переваги в вашому бізнесі.

"Моє фундаментальне переконання полягає в тому, що результати в бізнесі залежать від культури ваших людей."

Doug Conant
Засновник та президент "Campbell Soup"

Що буде на воркшопі?

Програма воркшопу - базовий дводенний семінар, який присвячений керівним принципам (Shingo Guiding Principles) та трьом правилам з удосконалення організацій (Three Insights of Enterprise Excellence). Курс пропонує експертні знання в поєднанні з обговоренням практичних прикладів застосування. Програма воркшопу сертифікована Інститутом Сінго та CPD (Continual Professional Development).

Ви навчитеся співвідносити виробничі системи з організаційними принципами та цінностями, усувати неузгодженість між ними. По закінченню воркшопу учасники зможуть:
- Розуміти принципи операційного переваги;
- Вивчити ознаки ідеального поведінки;
- Розуміти зв'язок між поведінкою, системою та принципами;
- Дізнатися як система та поведінка визначають результат;
- Дізнатися як ключові поведінкові показники (KBI) керують ключовими показниками ефективності (KPI);
- Використовувати метод навчання "Йди та дивись" для пояснення та розуміння керівних принципів Shingo.

Що говорять про Премію Сінго у світі?
Stephen Covey
John Deere
US Synthetic
Jabil / OC Tanner
Abbott Vascular
Barnes Aerospace

Про спікера

Шон Баркер

Операційний директор Shingo Institute. Очолює процедури оцінки компаній на відповідність критеріям Shingo Model з 2001 року. Основна сфера його відповідальності - загальна координація процедур, пов'язаних з роботою Shingo Prize. Шон управляє навчанням екзаменаторів та процесом оцінювання. Особисто провів десятки перевірок компаній, приватних та державних, по всьому світу, які претендували на отримання нагороди Shingo. Шон - офіційний спікер Інституту Shingo та інструктор для екзаменаторів.

Умови участі
пакет Эксклюзів

Участь у воркшопі та участь в Конференції (пакет "Преміум"). Кількість пакетів обмежена: 15 місць. Участь узгоджується з організатором.

сплата до 23/11/2018

24 500

без ПДВ

Потрібно більше інформації?
Напишіть нам своє питання й ми зв’яжемось з Вами у коротший час