Завдання конференції — надати керівникам компаній знання, які дозволили б вийти на новий рівень операційної ефективності, розкрити внутрішній потенціал людей та зробити Lean-трансформації організацій успішними.

Експерти з різних країн та практикуючі фахівці зберуться для того, щоб обговорити питання, пов'язані з практикою лідерства та залученням персоналу в процеси безперервного вдосконалювання, взаємозв'язком місії компанії з сенсом роботи кожного співробітника, впливанням принципів в основі корпоративної культури на поведінку та мотивацію персоналу, що в кінцевому підсумку, підвищує продуктивність та прибуток, рівень довіри до керівництва з боку робітників та лояльність клієнтів.

Конференція розрахована на гостей з числа вищого та середнього керівного складу організацій, оскільки саме їх переконання, досвід та дії формують і підтримують цінності та принципи корпоративної культури, забезпечуючи успіх або поразку будь-якого починання.

отримати брошуру конференції
у форматі pdf
на вказану адресу Ви отримаєте посилання для завантаження

ЩО БУДЕ?

На гостей конференції чекають майстер-класи та доповіді експертів світового рівня і фахівців, які мають досвід успішної трансформації виробничої культури та досягли суттєвих результатів у підвищенні ефективності бізнесу. Все це відбудеться в просторих залах та середовищі невимушеного дружнього спілкування, нових цікавих знайомств та зустрічей однодумців.

9 – 10 грудня відбудеться воркшоп "Discover Excellence" від Shingo Institute (США), який проведуть Андрій Сергєєв, керуючий директор BPI Group, та Кеннет Снайдер — директор бізнес-школи Джона М. Хансмана при Університеті штату Юта. Воркшоп присвячений Моделі Сінго (Shingo Model), її керуючим принципам (Shingo Guiding Principles) та трьом правилам переваги організації (Three Insights of Enterprise Excellence). Воркшоп пропонує експертні знання в поєднанні з обговоренням практичних прикладів застосування. Більш детальніше про цей воркшоп тут.

воркшоп

Shingo institute

Discover
Excellence

Відповідь на питання "Чому
виходить у інших?",
робить питання "Як?" та "Чим?"
суто технічними та другорядними

9-10 грудня

10 – 11 грудня пройде дводенний майстер-клас Майкла Вейдера (США) - "Dynamic Lean Leadership", Lean-експерта міжнародного класу та автора кількох бестселерів. Він буде присвячений практиці лідерства, зв'язком між місією, цінностями і принципами компанії, її операційними показниками та фінансовим результатом, а також питанням підготовки до трансформації корпоративної культури, яка забезпечить стійкий ефект при використанні методології "Ощадливого виробництва". Більше інформації про те, хто такий Майкл Вейдер, Ви можете отримати тут.

майстер-клас

michael wader

Dynamic Lean Leadership

практика лідерства для керування
змінами у вашій організації

10-11 грудня

11 грудня відбудуться декілька майстер-класів, поділені на три секції, які гості конференції можуть відвідати за вибором.

СЕКЦІЯ 1. Роберт Сондерс (ПАР), СЕО Competitive Dynamics International, та Сергій Долматов, регіональний менеджер з операційної ефектиності Imperial Tobacco у Східній Європі, проведуть майстер-клас "Unlocking the potential of your frontline managers". На прикладі Київської фабрики Imperial Tobacco, тренери розкажуть про методологію успішної трансформації компанії, як зробити виробничій персонал головними діючими особами у процесі покращення операційної діяльності, та про те, до чого потрібно бути готовим. Місце проведення: Київська фабрика Imperial Tobacco.

CDI Global — одна з небагатьох компаній в світі з вузькою спеціалізацією, яка консультує в галузі управління трансформацією корпоративної культури, а її успіх забезпечує унікальний підхід, який застосований на сотнях виробничих майданчиків підприємств по всьому світу, серед яких — Louis Dreyfus, Imperial Tobacco, ABB , Nestlé, Continental, VW, Coca-Cola, та багато інших транснаціональних компаній.

майстер-клас

robert saunders

Відкриваючи потенціал
лінійних менеджерів

приклад реалізації
Mini-Business Units
в Imperial Tobacco

11 грудня

СЕКЦІЯ 2. Другу з паралельних секцій відкриє майстер-клас Жака Дешама “Як Tetra Pak залучає лінійний персонал? 10 ключових елементів”. Жак розповість про підхід Tetra Pak до розширення прав та можливостей лінійного персоналу, та залучення операторів обладнання та менеджерів на виробництві до співпраці разом в автономних командах.

майстер-клас

Jacques Deschamps

Як TETRA PAK залучає лінійний персонал?

10 ключових елементів

11 грудня

Наступним у другій секції буде майстер-клас "Особливості культури Barry-Wehmiller. Феномен, описаний в книзі “Everybody Matter" представників групи компаній Barry-Wehmiller — Ясмін Майер, керівник напрямку HR та Маркуса Еша, директора з операційного вдосконалення в Європі (Німеччина) . Учасники майстер-класу дізнаються про те, як в легендарній компанії Barry-Wehmiller створюють та підтримують корпоративну культуру, та як це відбивається на результатах операційної діяльності.

майстер-клас

yasmin maier & markus esch

Особливості культури Barry-Wehmiller

та як це пов'язано з
операційною ефективністю?

11 грудня

Потім відбудеться майстер-клас Кеннета Снайдера з Shingo Institute "The Systems: The link between guiding principles and ideal behaviors". Кен розповість про те, як корпоративна культура впливає на поведінку людей, та як доречна поведінка визначає їх дії, спрямовані на підвищення операційної ефективності та прибутковості організації.

майстер-клас

Kennet Snyder

Системи діяльності

Який зв'язок між
принципами організації
та ідеальною поведінкою?

11 грудня

Завершить другу секцію професор Університетів Кардіфф та Сандерленд (Великобританія) - Альфредо Москардіні, майстер-класом "Наступний крок еволюції менеджменту". На цьому майстер-класі учасники дізнаються про те, що робить організацію життєздатною та забезпечує її зростання та розвиток, а також те, яка роль відведена менеджменту у цьому процесі. Як приклад будуть використані три відомі моделі — Toyota Production System, Shingo Model та Viable System.

майстер-клас

alfredo moscardini

Наступний крок
еволюції менеджменту

про те, що робить організації
життєздатними, та яка в цьому
роль їх керівників?

11 грудня

СЕКЦІЯ 3. Також, по традиції, 11 грудня окрему увагу буде приділено Теорії Обмежень (Theory of Constraints, TOC). У третій секції пройдуть послідовно два майстер-класи від експертів TOCPA. Перший — "Як розумно керувати запасами в дистрибуції та рітейлі", проведе Гедрюс Бальніс. Гедрюс покаже на прикладах в яких місцях операційної та логістичної діяльності треба зробити зміни, та які це мають бути зміни, для того щоб максимально створити умови “потрібний товар в потрібний час у потрібному місці”. Другий майстер-клас — "Як швидко перевести компанію на ефективне керування проектами", проведе Нерюс Ясінавічюс. Нерюс покаже на прикладах в яких точках діяльності зробити зміни, та за допомогою якого інструменту, для того, щоб максимально створити умови “у потрібний термін, без перевищення бюджету, без урізання специфікацій”. Обидва майстер-класи будуть проходити в Академії PwC (БЦ "Євразія").

майстер-клас

гедрюса бальніса

Як розумно
керувати запасами?

в дистрибуції та рітейлі

11 грудня

майстер-клас

нерюса ясінавічюса

Як швидко перевести компанію на ефективне керування проектами?

11 грудня

СЕКЦІЯ 4. Секція складається з трьох послідовних заходів і почнеться з майстер-класу Сергія Мартишко “Застосування Agile Organization принципів в глобальній виробничій компанії”. Сергій розповість про те, яким чином необхідно будувати організацію в умовах постійно мінливих вимог ринку для подолання складнощів сучасного бізнесу, які не можуть буди подолані використовуючи лише старі підходи до управління. Чому може навчити Digital Agile для використання в non-IT бізнесі? Це майстер клас про досвід застосування принципів Agile Organization і про те, чому це дає можливість виконати «вдвічі більше роботи за половину часу».

майстер-клас

Сергій Мартишко

Застосування
Agile Organization

в глобальній
виробничій компанії

11 грудня

Другим у секції буде майстер-клас Руслани Корж "Формування основи майбутньої здорової організації. Запуск автономних команд та організація ефективної взаємодії". Руслана розповість про ключові фактори здоров'я організації, які впливають на побудову високоефективних систем: лідерство як служіння, залучення та розвиток самодостатніх команд, інновації та гнучкість. Поділитися досвідом як культура бережливого виробництва створює Організацію Майбутнього і чому важливо вимірювати рівень здоров'я організації. Особистий досвід розвитку нової культури виробництва та трансформації організації. На майстер – класі учасники матимуть можливість оцінити рівень здоров'я організації та спрогнозувати майбутні результати.

майстер-клас

руслана корж

Автономні команди та їх взаємодія

Формуємо основи здорової організації

11 грудня

Третім буде майстер-клас Богдана Мазуркевича “Lean-трансформація в компанії. Здобуті висновки, інсайти та рекомендації”. Богдан більше 20 років займав керівні посади в міжнародних компаніях та більше 13 років залучений в процеси впровадження Lean Manufacturing. Зараз Богдан є незалежним консультантом з операційного вдосконалення. Він вважає використання методів ощадливого виробництва важливим фактором успіху в бізнесі: — “В Україні грандіозних успіхів в Lean практично ніхто не досяг. Є ті, хто має якийсь економічний ефект. Але навіть вони втрачають його з часом. Результативні й стійкі приклади є тільки в компаніях з іноземними інвестиціями. Але найчастіше, вони не поширюють свій досвід на бізнес-спільноту. Проблема більшості українських компаній не у відсутності знань або досвідчених консультантів. Проблема в стилі менеджменту, тобто, в самих компаніях. На майстер-класі я поділюся своїм досвідом та рекомендаціями для того, щоб кожен міг використовувати їх для того, щоб досягти стійких результатів.”

майстер-клас

богдан мазуркевич

Лін Трансформація в компанії

Здобуті висновки, інсайти та рекомендації

11 грудня

Завершальним заходом у цій секції буде майстер-клас "Сhange management — інструмент до побудови здорової організації" від експертів з Української філії американської Асоціації Професіоналів в Управлінні Змінами (ACMP Ukraine) — Ірини Чернишової, Оксани Савицької та Аліси Мілосавлевіч. Спікери розкажуть про використання структурного підходу "Change Management" для досягнення успіху в Лін-трансформації. Побудова здорової організації вимагає зміна культури та залучення кожного співробітника. По статистиці близько 70% трансформацій не досягають поставлених цілей. У більшості випадків причиною є байдужість, відсутність зацікавленості та, як результат — опір людей змінам. Людський фактор є одним з головних елементів успіху трансформаційних проектів. Якщо ви хочете бути серед тих, хто успішно завершує трансформаційні проекти, запрошуємо вас розібратися як залишатися успішними на цьому шляху.

майстер-клас

ACMP Ukraine

Сhange
Management

інструмент для розбудови
здорової организації

11 грудня

В основний пленарний день12 грудня, ми запропонуємо учасникам серію доповідей міжнародних експертів та фахівців в галузі керування змінами, трансформації корпоративної культури, лідерства та залучення персоналу. Кожна з трьох груп доповідей буде супроводжуватися відкритою панельної дискусією, в продовж якої учасники зможуть задати питання та вислухати думку фахівців. Всі діалоги та виступи, будуть супроводжуватися професійним синхронним перекладом.

Конференція закінчиться фуршетом у стилі "Вино + Сир", в атмосфері дружнього спілкування та відпочинку після насиченої програми в компанії цікавих людей.

ОСЬ ЯК ЦЕ БУЛО РІК ТОМУ
новини конференції, наші публикації про lean, заходи партнерів

розклад

9 Грудня 2019, МАЙСТЕР-КЛАС

09:30 - 16:00

Воркшоп “Discover Excellence” — день 1
Андрій Сергєєв та Кеннет Снайдер
[місце проведення уточнюється]

10 Грудня 2019, МАЙСТЕР-КЛАСИ

09:30 - 16:00

Воркшоп “Discover Excellence” — день 2
Андрій Сергєєв та Кеннет Снайдер
[місце проведення уточнюється]

09:30 - 16:00

Майстер-клас “Dynamic Lean Leadership” — день 1
Майкл Вейдер
Mercure Congress Centre, зал “Довженко” (4 поверх)

11 Грудня 2019, МАЙСТЕР-КЛАСИ

09:30 - 16:00

Майстер-клас “Dynamic Lean Leadership” — день 2
Майкл Вейдер
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-1” (5 поверх)

СЕКЦІЯ 1.
09:30 - 16:00

Майстер-клас “Розкриваючи потенціал лінійних менеджерів”
Роберт Сондерс та Сергій Долматов
Київська фабрика Imperial Tobacco

СЕКЦІЯ 2.
09:30 - 11:00

Майстер-клас “Як Tetra Pak залучає лінійний персонал? 10 ключових елементів”
Жак Дешам
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-3” (5 поверх)

11:15 - 13:15

Майстер-клас “Культурні особливості Barry-Wehmiller та як це пов'язано з операційною ефективністю?”
Ясмін Майер та Маркус Еш
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-3” (5 поверх)

14:00 - 16:00

Майстер-класс “Системи діяльності. Який зв'язок між принципами організації та ідеальною поведінкою?”
Кеннет Снайдер
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-3” (5 поверх)

16:15 - 18:15

Майстер-клас “Наступний крок еволюції менеджменту”
Альфредо Москардіні
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-3” (5 поверх)

СЕКЦІЯ 3.
09:30 - 12:00

Майстер-клас TOCPA “Як розумно керувати запасами в дистрибуції та рітейлі?”
Гедрюс Бальніс
бізнес-центр "Євразія", Академія PwC

12:30 - 15:00

Майстер-клас TOCPA “Як швидко перевести компанію на ефективне керування проектами?”
Нерюс Ясінавічюс
бізнес-центр "Євразія", Академія PwC

СЕКЦІЯ 4.
09:30 - 11:00

Майстер-клас “Застосування Agile Organization принципів в глобальній виробничій компанії”
Сергій Мартишко
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-2” (5 поверх)

11:15 - 13:15

Майстер-клас “Формування основи майбутньої здорової організації. Запуск автономних команд та організація ефективної взаємодії”
Руслана Корж
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-2” (5 поверх)

14:00 - 16:00

Майстер-клас “Lean-трансформація в компанії. Здобуті висновки, інсайти та рекомендації”
Богдан Мазуркевич
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-2” (5 поверх)

16:15 - 18:15

Майстер-клас “Сhange management — інструмент до побудови здорової організації”
Ірина Чернишова, Оксана Савицька, Аліса Мілосавлевич
Mercure Congress Centre, зал “Spielberg-2” (5 поверх)

12 Грудня 2019, ОСНОВНИЙ ДЕНЬ (зал “Spielberg”, 5 поверх)

08:30 - 09:00

Реєстрація гостей. Привітальна кава

09:00 - 09:20

Вступна промова організаторів

ГРУПА 1.

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗДОРОВ'Я

09:20 - 10:00

“Чому культурні основи операційної досконалості постійно потребують підтримки?”
Кеннет Снайдер (Shingo Institute)

10:00 - 10:30

“Вчимося впізнавати «нездорові» организації”
Альфредо Москардіні (BPI Group)

10:30 - 11:00

“Каталізатори змін до здорової організації. Що є ключовими факторами успіху для досягнення операційного переваги?”
Роберт Сондерс (CDI Global)

11:00 - 11:45

Панельна дискусія. Питання та відповіді
Модератор: Владислав Білошапка

11:45 - 12:15

Перерва на каву

ГРУПА 2.

ЗАЛУЧЕННЯ ЛЮДЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТИЛЮ КЕРІВНИЦТВА.
ШЛЯХ ДО СПРАВЖНЬОГО ЛІДЕРСТВА

12:15 - 12:45

“Ваше відношення визначає вашу висоту. Приклади лідерства в здорових організаціях”
Майкл Вейдер (Leadership Excellence International Inc.)

12:45 - 13:15

Від хорошого до великого: шлях до корпоративного досконалості. Як побудувати лідерську команду?
Жак Дешам, Former Tetra Pak Supply Chain Cluster Leader

13:15 - 13:45

“П'ять компетенцій справжнього лідера. Як ми культивуємо Довіру та Прозорість”
Ласло Марта та Артем Дудка (Procter & Gamble)

13:45 - 14:15

Панельна дискусія. Питання та відповіді

14:15 - 15:30

Обід

ГРУПА 3.

МЕНЕДЖМЕНТ, ЩО СПИРАЄТЬСЯ НА ЛЮДЕЙ.
КЕЙСИ КОМПАНІЙ

15:30 - 16:00

“Як ми будуємо культуру операційної досконалості в Barry-Wehmiller”
Ясмін Майер та Маркус Еш (BW Paper Systems)

16:00 - 16:30

“Культура що змінює людей. Шлях Jabil до операціоної досконалості”
Сергій Карцев (Jabil Circuit Ukraine Limited)

16:30 - 17:00

“Лідерство та керування людськими ресурсами в епоху цифрових трансформацій”
Михайло Шелемба (DataGroup)

17:00 - 17:30

Панельна дискусія. Питання та відповіді

17:30 - 19:30

Вечірка у стилі “Вино + Сир” — час для вільного спілкування гостей конференції.

Примітка: У розкладі можливі зміни. Актуальна інформація буде публікуватися на сайті та на нашій сторінці у Facebook за наявності.


спікери

партнери

місто проведення

Найбільший в Києві конференс-центр з просторими залами та готельним комплексом. Розташований в Солом'янському р-ні Києва за адресою: вул. Вадима Гетьмана, 6 (ст. Метро "Шулявська", ТРЦ "Космополіт")

вартісь участі

Для груп, з кількістю учасників більше трьох, надається знижка за групову участь в розмірі 10%.

Викладачі профільних ВНЗ України, при оплаті за власний рахунок, мають право на отримання знижки в розмірі 50% від вартості (тільки для пакету "Conference"). При оплаті за рахунок закладу, така знижка становитиме 25%.

пакет
CONFERENCE

Участь тільки в основному дні конференції 12 грудня.


вартість

(грн, без ПДВ)

7900

пакет
OPTIMUM

Майстер-класи за вибором (11 грудня, секція 1, або 2, або 3) + основний день конференції.

вартість

(грн, без ПДВ)

10900

пакет
PREMIUM

Майстер-клас Майкла Вейдера (10-11 грудня) + основний день конференції.

вартість

(грн, без ПДВ)

14900

пакет
EXCLUSIVE

Воркшоп Shingo Institute (9-10 грудня), вільне відвідування майстер-класів 11 грудня + основний день конференції.

вартість

(грн, без ПДВ)

24500

пакет
Master-class 2

Мастер-клас Майкла Вейдера (10-11 грудня) без основного дня конференції.

вартість

(грн, без ПДВ)

12900

пакет
Master-class 1

Вільне відвідування майстер-класів в секціях 1 або 2 на вибір (11 грудня) без основного дня конференції.

вартість

(грн, без ПДВ)

8900

Хочете відвідати конференцію і Вам потрібно переконати керівника або колег у необхідності приймати участь? Тоді, можливо, Вам знадобиться зразок службового листа для того, щоб швидко зробити це. Ви можете отримати текстовий файл у форматі RTF, відредагувати текст шаблону в будь-якому текстовому редакторі та передати за призначенням. Натисніть отримати файл.

реєстрація та контакти

До уваги майбутніх учасників. Заповніть та перевірте будь ласка інформацію в реєстраційній формі що нижче, після — натисніть кнопку "Відправити". На вказану вами адресу електронної пошти прийде лист з інструкцією про подальші кроки реєстрації. Для виконання наступного кроку, Вам необхідно вказати реквізити організації-платника, загальну кількість учасників, їх прізвища, імена, телефони та e-mail, а також обраний для кожного пакет. Після отримання від Вас необхідної інформації, ми відправимо вам рахунок для сплати та інші необхідні документи. Якщо у Вас залишилися питання або потрібна консультація, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаними нижче контактами.
Якщо протягом 5 хвилин ви не отримаєте листа з інструкцією про подальші кроки реєстрації, перевірте папку "Спам" або зв'яжіться з нами для її отримання в інший спосіб.

До уваги нерезидентів України: маємо прохання зв'язатися з нами безпосередньо за вказаними нижче реквізитами для обговорення умов участі та оплати.

повна назва організації

П.І.Б. контактної особи:

E-mail контактної особи:

Телефон контактної особи:

контактна информація

Євсюкова Наталія
(реєстрація, рахунки, документи)
+38 (067) 612-96-62
+38 (066) 840-98-33
n.evsukova@bpi-group.com.ua

Потрібна консультація?

Зв'яжіться з нами!

Кондрус Наталія
(консультації та загалні питання)
+38 (050) 155-97-89
+38 (098) 369-41-00
n.kondrus@bpi-group.com.ua